INDIVIDUÁLNE ZÁKAZKY A LICENCIE

MAPY NA ZÁKAZKU

Mapa je jednoduchou  a dôležitou pomôckou pri orientácii a cestovaní.

Kartografické výrobky sú vhodným reklamným médiom pre propagáciu obce, mesta, či regiónu, firmy, jej podnikateľských aktivít, s názornou ukážkou územnej pôsobnosti a grafického znázornenia priestorových údajov.

 

Ponúkame Vám naše služby v oblasti redakčného spracovania a tlače máp rôznych mierok a prevedení (mapy kultúrnych a turistických zaujímavostí vybraného územia, doplnené o turistické a cykloturistické trasy, mapy miest a ich častí, mapy Slovenska s ľubovoľným tematickým obsahom, mapy jednotlivých kontinentov).

 

Uvedené mapy spracovávame na základe konkrétnej požiadavky zákazníka, poradenská činnosť a individuálny prístup sú pri našej práci samozrejmosťou.

Mapy lepené do trhacích blokov, klasické skladané mapy

Zabezpečíme pre Vás spracovanie skladaných máp v rôznych formátoch.  Klasické skladané mapy môžu obsahovať mapu obce, mesta, mapku okolia doplnené tematickým obsahom podľa Vášho zadania, textové informácie a fotografie. Sú vhodné ako praktický darček alebo propagačný materiál.

 

Počet                    500 ks           1 000 ks          2 000 ks           3 000 ks
Formát A4    2,624 EUR/ks    1,337 EUR/ks    0,692 EUR/ks    0,478 EUR/ks
Formát A3    3,334 EUR/ks    1,701 EUR/ks    0,884 EUR/ks    0,613 EUR/ks
Formát A2    3,632 EUR/ks    1,872 EUR/ks    0,992 EUR/ks    0,698 EUR/ks

Uvedené ceny sú bez DPH
Uvedené ceny sú orientačné, záväznú cenovú ponuku Vám zašleme na základe dohodnutej špecifikácie zákazky.

 

Exteriérové informačné tabule

Lepšiu orientáciu vo Vašom meste, obci alebo blízkom okolí obyvateľom i návštevníkom zabezpečia mapové informačné tabule.  Použitá technológia tlače UV farbami (plnofarebná tlač)  na exteriérovú samolepku zabezpečuje stálofarebnosť v trvaní 2 rokov. Mapu spracujeme do ľubovoľného, Vami zvoleného formátu. Uvedené mapy sme schopní tlačiť už od 1 kusa. Na požiadanie Vám spracujeme ponuku na Vami zvolený počet a veľkosť máp.

 

Interiérové nástenné rámované mapy

 

Do reprezentatívnych priestorov Vašej firmy, alebo úradu vieme pre Vás vyrobiť nástenné rámované mapy. Vytlačená mapa, nakašírovaná na tvrdú podložku, zarámovaná do exkluzívneho hliníkového rámu dotvorí interiér a je praktickou pomôckou pri orientácii.  Aj tento druh máp spracujeme v ľubovoľných veľkostiach už od 1 kusa.

Svoje dopyty zasielajte na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo nás kontaktujte na tel. čísle 02/45 52 20 92.

 

LICENCIE
Mapy na internet
Potrebujete výrez alebo mapu mesta na internetovú stránku? Radi Vám ju poskytneme za prijateľnú cenu. Záväznú cenovú ponuku Vám spracujeme na základe konkrétnej požiadavky.Licencie na mapové podklady
Potrebujete vo Vašich propagačných materiáloch vyznačiť lokalizáciu Vašej firmy, alebo zakresliť pobočky v rámci Slovenska, či Európy, aby Vás zákazníci vedeli nájsť? Radi Vám ich poskytneme vo formátoch PDF, JPG, EPS, TIFF. Cena sa odvíja od veľkosti výrezu, náročnosti redakčného spracovania a tlačového nákladu.Svoje dopyty zasielajte na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo nás kontaktujte na tel. čísle 02/45 52 20 92.